Preces saņemšana

Preces izsniegšana uz nomu notiek pamatojoties uz parakstītu līgumu. Līguma noslēgšanai jums ir jāpaņem līdzi pase vai ID apliecība.

Noslēdzot līgumu ir jāiemaksā ķīlas nauda, kas jums tiks atgriezta pēc nomātās preces atgriešanas tādā pašā stāvoklī, kādā tā bija saņemta, un pēc nomas maksas rēķina apmaksas.

Preces saņemšanas brīdī tiek sastādīts pieņemšanas-nodošanas akts, pēc nomas termiņa beigām arī tiek sastādīts pieņemšanas-nodošanas akts.

Preces atgriešana

Vienu dienu pirms nomas termiņa beigām, mēs jums nosūtīsim atgādinājumu par preces atgriešanas nepieciešamību. Noteiktā dienā sagatavojiet preci atgriešanai. Pārbaudiet vai visas sīkās detaļas ir savā vietā. 

Prece jāatgriež tajā pašā iepakojumā un stāvoklī, kādā tā jums tika nodota, ņemot vērā normālu nolietojumu (sīki skrāpējumi, noberzumi), derīgu ekspluatācijai un turpmākai izmantošanai nomāšanas mērķiem. Visas preces tiek tīrītas pēc katras nomāšanas, bet, ja pēc atgriešanas tiek konstatēti noturīgi traipi un to likvidēšanai ir nepieciešama ķīmiskā tīrīšana, tiek piemērota papildu maksa vismaz 10 eiro apmērā.

Ja prece tiek atgriezta sabojāta, nepilnā komplektācijā, daļēji  maksa to daļu tirgus vērtības apmērā, kurām ir nepieciešama nomaiņa, vai nomājamās preces novērtējamās vērtības apmērā.

Ja jūs vēlaties pagarināt nomas termiņu, to var izdarīt iepriekš ar mums sazinoties, un, ja prece šajos datumos nebūs rezervēta, tad jūsu nomas termiņš tiks pagarināts.

Tīrības garantija

Visus vecākus, protams, uztrauc sava bērna drošība nomas preču izmantošanas laikā un šajā jautājumā nevar būt nekādu kompromisu. Visas preces bez izņēmumiem ir izgatavotas no hipoalergēniem materiāliem un ir sertificētas. Bērnu preču dezinfekcija ir nomas pakalpojumu sniegšanas obligāts nosacījums. Visi mīkstie audumu elementi tiek mazgāti ar bērnu veļas pulveri, virsmas tiek apstrādātas ar absolūti nekaitīgu un netoksisku hloru nesaturošu dezinfekcijas līdzekli. Visas preces pirms iepakošanas tiek papildus apstrādātas ar Kärcher tvaiku. Apstrādes process ietekmē tikai mikroorganismus un ir absolūti drošs Jūsu bērniem! 100% tīrības saglabāšanai, piegādes procesā preces tiek iesaiņotas plēvē.